Rezervē vietu! Seminārs “Aktualitātes ekonomikā” – daļa no JAL konferences “Izaugsmes kods”

Nenokavējiet savu iespēju un rezervējiet sev vietu izglītības iedvesmas konferencē “Izaugsmes kods” 2024, lai jauno mācību gadu uzsāktu ar jaunu jaudu!

ilustratīva vizualizācija

20. - 21. augusts, 2024
(20. augusts plkst. 9:00 - 17:30 (oficiālā daļa); 17:30 - 20:00 (vakariņas, kultūras daļa);
21.augusts plkst. 9:00 - 15:30)

Klātienē Rīgas Tehniskajā universitātē

Pieteikšanās līdz 10. augustam ŠEIT*

Pasākuma programma būs pieejama pēc 1.augusta

(*Vietu skaits ierobežots. Sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, reģistrācija tiks slēgta ātrāk.)

Latvijas Bankas seminārs skolotājiem "Aktualitātes ekonomikā" – daļa no vērienīgās JAL izglītības konferences "Izaugsmes kods"

Šogad konferences ietvaros Latvijas Banka aicina piedalīties nu jau par labu tradīciju kļuvušajā seminārā skolotājiem "Aktualitātes ekonomikā". Semināra laikā Latvijas Bankas ekonomisti sniegs ieksatu svarīgākajos notikumos Latvijas un pasaules ekonomikā, kā arī stiprināsim finanšu pratību praktiskās nodarbībās.

Video atskats no 2023. gada izglītības iedvesmas konferences “Izaugsmes kods”